Гарантируем качество
БЕСПЛАТНАЯ доставка всех заказов при выборе УКРПОЧТА (Склад-Склад)!
Отправка в день заказа


Доставка замовлень

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Безкоштовна доставка не здiйснюється під час акцій та розпродажів, та не пощирюється на товари зі знижкою (Для безкоштовної доставки сума неакційних товарів повинна бути більше 1000 грн.).

Товари, придбані в нашому інтернет-магазині, ми відправляємо за допомогою служби доставки "Нова Пошта" по території України і іншими службами доставки (Meest Express, Укрпошта, FedEx, Dhl та іншими) при замовленні товарів з інших країн.


Замовлення по Україні відправляються в будні дні з 16:00 до 18:00. Безкоштовна доставка по Україні поширюється на замовлення на суму від 1000 грн. (БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НЕ ДІЄ НА ГАБАРИТНІ ЗАМОВЛЕННЯ: КОРОПОВІ МЕБЛІ І ІНШЕ)


Повернення товарів в fish-fish: не переймайтеся, все буде добре.

Ми повертаємо гроші за товари, які Вам не підійшли, швидко і без зайвих зволікань. Ми хочемо докладніше розповісти Вам, як ми це робимо.

Якщо Ви хочете повернути товар і отримати гроші, то протягом двох тижнів (14 днів) після купівлі відправте повну комплектацію товару + документи на товар (інструкція, гарантійний талон) у наш офіс за Ваш рахунок. Повертається тільки повна вартість товару (без доставки).


Якщо ви хочете обміняти товар на інший з нашого каталогу, є кілька варіантів як це зробити.

Надішліть товар в наш офіс протягом двох тижнів (14 днів) після купівлі.

Далі оберіть один з із способів, який Вам підходить:

- Оформіть нове замовлення і в коментарі до нього вкажіть «Обмін»

- Зателефонуйте нам за номерами +38 099 002 73 11 / +38 068 528 35 34 / +38 073 528 35 34 і ми допоможемо Вам у телефонному режимі оформити обмін.

- Вкладіть у посилку записку «обмін» і вкажіть товар, який хочете отримати.

 

Ми повернемо гроші за товар або обміняємо його на інший, якщо:

  • Немає видимих слідів експлуатації.
  • Збережена цілісність упаковки і споживчі властивості товару.
  • Товар неналежної якості (заводський брак)
  • На місці усі документи, що додаються до товару (інструкція, гарантійний талон).

Якщо товар складається з декількох частин, Вам необхідно повернути нам усі деталі комплекту. Гроші ми відправляємо Вам тільки після того, як отримаємо товар назад.


Повернення грошей відбувається протягом 7 робочих днів, після отримання товару, банківським переказом. Повертається вартість товару на момент його замовлення в нашому магазині.


Звертаємо Вашу увагу, що Ви оплачуєте доставку товару у разі Повернення / Обміну. Ми сплачуємо доставку якщо причиною Повернення / Обміну була помилка співробітників магазина, або ж товар неналежної якості (заводський брак).


При оформленні посилки на повернення / обмін:

1. Повернення / Обмін товарів здійснюється не післяплатою, а звичайною посилкою, для цього поле «Зворотня доставка» залиште порожнім (Посилки які відправлені післяплатою ми з пошти не забираємо).


2. У графі «Оголошено вартість» вкажіть повну вартість товару, так як на цю суму страхується замовлення і у разі пошкодження / втрати саме цю суму відшкодовує перевізник.


Вибираючи товари в нашому магазині пам'ятайте, що ми завжди готові піти Вам на зустріч і повернути будь-який товар в узгоджений термін (14 днів)!